fbpx
  • Home
  • 3 Kongres Future & Finance

3 Kongres Future & Finance

III Kongres Future & Finance

Agenci firm inwestycyjnych,
produkty inwestycyjne i ryzyka na rynku finansowym.

24 października 2018, Sala Notowań GPW

Ustalając tematykę i harmonogram IV Kongresu skupiliśmy się przede wszystkim na tempie zmian zachodzących w branży finansowej. Należy ona do jednych z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Obecne rozwiązania niejednokrotnie jeszcze kilka lat temu nie istniały nawet w fazie koncepcyjnej. Prędkość z jaką postępuje rozwój branży wciąż zdaje się przyspieszać.

Celem Kongresu było przekazanie uczestnikom wiedzy o wyzwaniach, zmianach i funkcjonalnych rozwiązaniach, które będą niezbędne, by sprawnie poruszać się na ryku inwestycji.

Poprzednie edycje Kongresu zgromadziły w Sali Notowań warszawskiego parkietu setki uczestników, którzy podczas paneli mieli możliwość usłyszeć opinie i rekomendacje 10 ekspertów. Wielki sukces i ogromne zainteresowanie z jakim się spotkaliśmy dowodzą, że istnieje silna rynkowa potrzeba na organizację wydarzeń poruszających tematykę przyszłości rynku finansowego oraz możliwości jego rozwoju. III Kongres Future and Finance koncentrował się na następującej tematyce:

  • Zmiany w architekturze rynku kapitałowego, gdzie nowym istotnym elementem stają się Agenci Firm Inwestycyjnych.
  • Unikalne produkty finansowe dla inwestorów i dystrybutorów.
  • Identyfikacja ryzyk w inwestycjach.

III Kongres Future & Finance

5
GODZIN MERYTORYKI

10
WYSTĘPUJĄCYCH EKSPERTÓW

200
OBECNYCH UCZESTNIKÓW

450
MLN ZŁ POD ZARZĄDZANIEM

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w III Kongresie Future & Finance.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów za wsparcie IV Kongres przede wszystkim pod kątem merytorycznym. Dzięki wystąpieniom wyłącznie ekspertów w swoich dziedzinach, wspólnie byliśmy w stanie przekazać uczestnikom najwyższej jakości wiedzę.

Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za obecność oraz wzorową frekwencję. Potwierdza ona, że istnieje potrzeba organizowania wydarzeń poruszających tematykę zmian na Rynku Finansowym. To dla Was i dzięki Wam organizujemy kolejne edycje Kongresu.

Przebieg KONGRESU

I Moduł : Zmiany w architekturze rynku kapitałowego, gdzie nowym istotnym elementem stają się Agenci Firm Inwestycyjnych.

Podczas prezentacji zwrócono uwagę na szczegółową rolę jaką odgrywają AFI na polskim rynku finansowym oraz omawia wyzwania związane z założeniem własnego AFI.

Prezentacja wprowadzająca: „Rola i wyzwania Agenta Firmy Inwestycyjnej”. 

Prezentację poprowadził Jacek Szczepański, Dyrektor Departamentu Klientów Indywidualnych Ipopema Securities.

Debata po prezentacji: „Jak przeżyć i służyć klientowi w czasie zmian na rynku kapitałowym?”. 

W debacie udział wzięli: Tomasz Gomółka (IPOPEMA Securities), Marta Kłosińska (zastępca Dyrektora Departamentu Firm Inwestycyjnych w KNF), Michał Karwański (Kancelaria Krzysztof Rożko i Wspólnicy) oraz Artur Nowak-Głowacki (prezes ANG Spółdzielnia)

II Moduł: Unikalne produkty finansowe dla inwestorów i dystrybutorów.

II moduł poświęcony był zmianom na rynku funduszy inwestycyjnych i ich przełożeniu na pracę doradców finansowych. Jak nie zawieść klientów w najbliższych latach? Nie jest to proste zadanie.

Prezentacja wprowadzająca: „Głęboka rewolucja na rynku funduszy”. 

Prezentację poprowadził Michał Duniec, Prezes Zarządu Analizy Online.

Debat po prezentacji: „Sztuka inwestycji – jak połączyć klasykę z nowoczesnością?” 

W debacie udział wzięli: Łukasz Lefanowicz (Prezes Zarządu Gerda Broker), Karol Ciuk (zarządzający w Pekao TFI) oraz Michał Kurpiel (Prezes Zarządu iWealth Management).

III Moduł: Identyfikacja ryzyk w inwestycjach.

Podczas 3 modułu prelegent kompleksowo przedstawił tematykę ryzyka w inwestycjach również na przykładzie największej afery ostatnich lat – getback.

Prezentacja wprowadzająca: „Zyski kapitałowe to lustrzane odbicie ryzyka.

Prezentację poprowadził dr Andre Helin, Prezes Zarządu BDO Polska.

Debata po prezentacji: „Ryzyko z różnych punktów widzenia – jak zdobyć pełen obraz?” 

W debacie udział wzięli: dr Andre Helin (Prezes Zarządu BDO Polska), Anna Krajewska (współzałożycielka Agencji Relacji Inwestorskich NBS Communications) oraz Krzysztof Rożko (wspólnik zarządzający Kancelarii KRW Legal).

Partnerzy Główni

Partnerzy

Patroni